Билетите за мача на Етър-24 с Левски по 5 лева, пускат ги в продажба от днес
Билетите за мача на Етър-24 с Левски по 5 лева, пускат ги в продажба от днес / DarikNews.bg, архив

Пет лева ще струва билетът за осминафиналния мач за купата на България между „Етър- 24" и „Левски", съобщиха от ръководството на великотърновския клуб.

Очаква се интересът към срещата е значителен и на стадион "Ивайло" да има поне 5- 6 000 зрители. Децата на възраст до 12 години ще бъдат пускани безплатно, но задължително с придружител и срещу показване на ученическа карта. През главния вход на стадиона ще могат да влизат само хората с карти от клуба и със специални покани за мача.

Три каси ще работят в събота и ще бъдат отворени поне четири- пет входа, за да могат зрителите да влизат спокойно на стадиона. Очаква се и значително полицейско присъствие, тъй като вероятно във В. Търново ще пристигне и сериозна агитка, подкрепяща "сините".

Мачът е в събота, 3 декември, от 12:30 ч. и ще бъда предавана директно от ТВ+.

Билетите ще бъдат пуснати в предварителна продажба от днес на касата пред стадиона от 12:00 до 14:00 ч. и от 17:00 до 19:00 ч. Феновете на „Етър- 24" обявиха, че подготвят специална хореография, в която е предвидено да се включи и цялата публика от Сектор "А".