/ Добри Атанасов
"Спартак 1918" завърши наравно срещу "Калиакра" Каварна - 1:1 като гост, в мач от VII кръг на първенството в Североизточната трета лига.

"Соколите" откриха резултата в 21-та минута, когато Милен Бабаджанов бе точен, след пас на Ивайло Русев.
През второто полувреме домакините упражниха натиск и успяха да изравнят в 74-та минута, от прецизно изпълнен пряк свободен удар, след спорен фаул пред наказателното поле.
В даденото продължение варненци пропуснаха чисто голово положение.

"Спартак 1918": Митко Недев, Микаел Асад, Димитър Кулов, Никола Христов, Виктор Димитров, Кирил Кръстев, Румен Костов, Кирил Радев, Мартин Недев, Милен Бабаджанов, Ивайло Русев (48 - Кристиян Колев).

В следващия VIII кръг на първенството в Североизточната трета лига "Спартак 1918" е домакин на "Суворово". Мачът е на 1 октомври, неделя, от 16 ч., на стадион "Локомотив".