/ Национална лига футзал
Националният отбор на България по футзал инкасира загуба и във втората контрола срещу Молдова. Снощи избраниците на селекционера Емо Минчев играха доста по-добре, отколкото в първата среща и дори през втората част водеха с 3-2 над молдовците, но допуснаха обрат за 3-5. Резултатът бе открит от Обада в 9-ата минута, но секунди по-късно Николай Ненков изравни. Минута преди края на първата част възпитаниците на Владимир Вусатий взеха аванс от един гол след попадение на Лашку. Нашите "лъвове" стартираха много силно втората част и в началните 5 минути след два красиви гола на Георги Карагеоргиев дръпнаха в резултата с 3-2. След това до края на мача молдовците вкараха 3 безответни попадения чрез Лашку, Такот и Тимбалист за крайното 3-5.

България: Илиев, Кузов, Костич, Карагеоргиев, Несторов (Хаджиев,Ненков, Георгиев, Недков, Бахъров, Наумов, Цветанов, Степанов, Магерски, Радев)

Молдова: Бурдужа, Бурдужел, Лашку, Обада, Такот (Капсамун, Мардарий, Кожокару, Тимбалист, Николайчук, Негара, Гуржуй, Подлеснов)