"Славия" и "Черно море"завършиха 1-1
"Славия" и "Черно море"завършиха 1-1 / ПФК Черно море
"Черно море" взе точка при гостуването си на "Славия" в среща от 2-ия кръг на плейофната група “А” от втората осмица. “Моряците” завършиха 1:1 на Националния стадион “Васил Левски”.

Радослав Василев откри резултата в 21-ата минута, след като засече с глава центриране отляво на Кононго. Галин Иванов от домакините изравни от фаул в 61-ата минута.

В 84-ата минута младият Мартин Минчев можеше да вкара втори гол за варненци като отправи опасен удар по диагонала, но топката премина на сантиметри от лявата греда на вратата на "Славия". Три минути по-късно Стерякис не успя да се намеси при центриране отдясно, Георги Божилов пое топката, подаде към Василев, който бе близо до гола, стреля, но ударът му бе блокиран.

Съставът на Черно море: Благой Макенджиев, Стефан Станчев, Даниел Димов, Илиас Хасани (67-Мирослав Енчев), Кононго, Петър Витанов (81-Георги Божилов), Георги Илиев, Мартин Минчев, Дани Кики, Мехди Фенуш (54-Атанас Зехиров), Радослав Василев.