Три отбора ще участват в Областния кръг на състезанието “Защита при бедствия и аварии – Сливен 2008г”
Три отбора ще участват в Областния кръг на състезанието “Защита при бедствия и аварии – Сливен 2008г” / netinfo

Първо място на Общинския кръг на състезанието “Защита при бедствия и аварии – Сливен 2008г.” зае отборът на ІХ ОУ “Св. св. Кирил и Методий”.

Второто място спечели ОУ “Христо Ботев” - село Самуилово, а трети е отборът на ІІІ ОУ “Д-р Иван Селимински” в Сливен, съобщиха от общинския пресцентър.

В надпреварата участваха ученици от VІІ и VІІІ клас от 18 основни, общообразователни, профилирани и професионални гимназии. На всички отбори бяха връчени грамоти и купи.

Трите отбора ще вземат участие в Областния кръг на състезанието “Защита при бедствия и аварии – Сливен 2008г.”, което ще се проведе на 18 април.

Състезанието за училищата от Община Сливен бе организирано от Регионален инспекторат по образованието и дирекция “Гражданска защита” –Сливен, със съдействието на Детски комплекс.