Премиера на най-новия спекатакъл „ Антракт (Неприлично заглавие)“ представя тази вечер Драмата в Пловдив. Пиесата е по текст на драматурга Александър Мардан, които има много успехи в Русия и Украйна. Творбата му обаче се играе за първи път в България и е режисирана от Иван Урумов.
От 19 часа в Камерна зала ще отправите поглед навътре към театъра и това, което вълнува актьорите, режисьора и неговия директор, а остава скрито от зрителите.
Известен режисьор пристига от чужбина и иска да включи актрисите от местния театър в пиесата „Монолози за вагината“. Тя обаче се оказва доста провокативна, както за директора на театъра, така и за повечето от актристите. Това води до поставянето на друго представление, което всъщност отразява страстите, страховете и надеждите на самите актьори.
В ролята на режисьора е Димитър Баненкин, които прави днес премиера на пловдивска сцена. Участват актьорите Николай Станчев, Ивана Папазова, Мариана Йотова, Боряна Братоева, Елена Кабасакалова и Анелия Ташева.
Билетите за премиерата на „Антракт“ вече са изчерпани, но следващото представление е на 28 април.