Отличия за клуб Спартак от шампионата по Кикбокс
Отличия за клуб Спартак от шампионата по Кикбокс / СК Спартак- Кюстендил
Златен, сребърен и бронзов медали спечелиха състезателите на спортен клуб по кикбокс “Спартак”-Кюстендил от Националното първенство, проведено на 25 ноември в столицата. В състезанието премериха сили отбори от цялата страна. Кюстендилският клуб бе дебютант на шампионата.

СК Спартак- Кюстендил

След оспорвана битка Антоан Светославов стана първи в категория до 85 кг., в стил „кикбокс фулконтакт”. Борислав Илиев се класира на второ място в категория до 75 кг, в стил „кикбокс  фул контакт”, а Слави Маринов зае престижната трета позиция при юношите в категория до 75 кг.

„Въпреки, че се готвим в сурови условия, както през студените зимни месеци, така и в летните горещини, постигнахме голям успех, особено за млад клуб като нашия. Момчетата показаха, че за един боец е важно да има сърце.

Несъмнено и подкрепата на целия ни отбор, който бе на състезанието допринесе за повдигането духа на бойците, защото въпреки че кикбоксът е индивидуален спорт, изпълнен с адреналин, е важна и подкрепата на отбора, семейството и приятелите. Благодаря и на помощник-треньора Криситиан Тодоров.

Занапред пожелавам на момчетата да завоюват все повече спортни върхове и да показваме, че добри спортисти има не само в София, но и в малките градове”, заяви след края на двубоя старши треньорът на клуба Слави Кашкин.