Наско Георгиев и Милослав Методиев  изпуснаха шампионските титли
Наско Георгиев и Милослав Методиев изпуснаха шампионските титли / БФБ

Два медала- сребърен и бронзов спечелиха борците на клуб "Васил и Георги Илиеви" от републиканското първенство за юноши във Враца. Най- добре се представи Наско Георгиев, който загуби финала в категория 60 кг. от Радослав Василев от "Левски" и завоюва сребърен медал.

Любомир Димитров от "Рилски спортист"- Самоков отново спря по пътя към шампионската титла Милослав Методиев, в категория 120 кг. Кюстендилецът се класира трети.

netinfo

На крачка от медалите остана Галин Галчов, който  е 5- ти при 74- килограмовите. Борислав Боздански се класира 9- ти в категория- 84 кг., а другият представител на клуб "Васил и Георги Илиеви" Георги Въжарски е на 16- то място.

В републиканското първенство по борба- класически стил за юноши участваха 121 състезатели от 20 клуба от страната. Кюстендилските борци бяха водени от Валери Райчев и Димчо Загоров, на турнира съдийстваха Рая Райчева и Стойчо Иванов.