Дънди бейби къп
Дънди бейби къп / СКГ Олимпик
Гимнастички от СК Олимпик показаха умения в DUNDEE BABY CUP 2017г. Около 350 малки гимнастички участваха в петото издание на държавния детски турнир по художествена гимнастика, който се проведе в зала "София".

Състезанието се организира от СК "Левски Илиана" и "Левски Плюс", Столична община и Дънди Прешъс Метал.

За всички малки деца имаше много подаръци, а организаторите бяха подготвили и специални призове. При най-малките всички бяха наградени със златни медали, а грациите от СК Олимпик направиха много снимки с любимите златни момичета на България от ансамбъла.

При възраст Девойки младша възраст до 10 г., Изабела Асенова игра в А кат. и спечели бронзов медал на въже.

Елисавета Лепопелска се класира на 7 място в Б кат. и бе наградена с приз за най- очарователна гимнастичка от всички деца. Виктория Димитрова  също показа своята композиция на без уред, но остана извън класирането, поради регламента на състезанието.