22 медала за МакДоналд от Лесковац
22 медала за МакДоналд от Лесковац / netinfo

6 златни, 5 сребърни и 11 бронзови медала завоюваха каратеките на клуб "МакДоналд"- Кюстендил от 10 - я международен турнир по карате "ИППОН КЪП 2010",  в сръбския град Лесковац. В крайното отборно класиране те останаха четвърти, непосредствено след "Шурикен" и два тима от Скопие.
Първи места спечелиха Анна Костадинова на "ката", Елеонора Ризова на "кумите", Мария- Десислава Плачкова и в двете дисциплини, както и отборно момичета в състав- Мария- Десислава Плачкова, Елизабет Ризова и Елеонора Ризова, също на "ката" и на "кумите".

Със сребърни медали се окичиха Анна Константинова, Елизабет Ризова и Калоян Средов на "кумите". На второ място са и отборите момчета на "ката" и "кумите", в състав- Васил Павлов, Крум Плачков и Максимилян Емилов и на "кумите"- Мартин Ранов, Александър Бараклийски, Красимир Панов, Марио Иванов.
При най-малките участници /родени 2004 год./, Радослав Александров зае 3-то място индивидуално на "ката". Мирослав Ледеров също е с бронзов медал в тази дисциплина.

Останалите бронзови медала завоюваха- Христо Пейчев и Максимилян Емилов на "ката", Крум Плачков, Васил Павлов, Изабел Ризова  и Марио Иванов на "кумите", а Христо Велинов стана трети и в двете дисциплини.
За първа година Борислав Кирилов участва при мъжете и зае 3-то място индивидуално на "кумите", в "open категория".
При мъжете отборно кумите - Борислав Кирилов, Явор Владимиров и Стефан Младенов се класираха на 3-то място.