В театър на импровизацията могат да участват габровци в навечерието на 1 април. Група „ХаХаХа" ще покаже своето изкуство тази вечер от 17.30 часа в зала „Възраждане". Представлението е посветено на Деня на шегата и е възможност за габровци сами да го създадат- такова, каквото на тях им се иска, с помощта на първата група за импровизационен театър в България „ХаХаХа".
В нея участват петима дипломирани актьори, които след упорити тренировки в паркове и градинки (защото при импровизациите няма репетиции) и след показ пред най-близки приятели, решават да направят своето първо представление в края на 2009 г.
Публиката принуждава ХаХаХа да се качи на сцената още много пъти. В Габрово ще е 60-тото им поред представление, което този път ще бъде посветено на Деня на шегата - 1 април. В представлението участват Златин Цветков, Леонид Йовчев, Петър Мелтев, Ивайло Рогозинов, Тони Карабашев и всички присъстващи в залата.