Заловиха шестима с наркотици в Благоевградско
Заловиха шестима с наркотици в Благоевградско / netinfo

Над 30 кг канабис иззеха полицаи от къща в село Коларово, община Петрич.Наркотичното вещество е открито по време на проверка на имот, обитаван от 23-годишен младеж, с инициали Б.Т. В хода на акцията са намерени и иззети: полиетиленово пликче, съдържащо около 30 гр. зелена, тревиста маса, 113 бр. стръка зелени, тревисти растения с общо тегло около 1,540 кг. и около 0,140 кг. сухи съцветия, а в оранжерия в двора на къщата 51 бр. зелени, тревисти растения с общо тегло около 31 кг..

След направен полеви тест всички са реагирали положително на канабис. Образувано е досъдебно производство. Още петима младежи са заловени с наркотици тази нощ в Благоевградско.

В хода на извършена, около 02:15 часа на 10.06.2014г. на ул.”Христо Смирненски” в Сандански, проверка на петимата, които са на възраст от 23 до 32 г., от полицейски служители на РУП-Сандански, са иззети: 4,01 гр. зелена, тревиста маса, която след направен полеви тест е реагирала положително на канабис и около 3,06 гр.бяло, прахообразно вещество, реагиращо положително на хероин. По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава.

Добави ни в предпочитани източници в Google