Хитцфелд: Лош резултат за нас, сами сме си виновни
Хитцфелд: Лош резултат за нас, сами сме си виновни / netinfo
Наставникът на Байерн Мюнхен Отмар Хитцфелд сподели, че неговите момчета сами са си виновни за изпусната победа над Хетафе. Първият мач от четвъртфиналния сблъсък между двата тима в турнира за Купата на УЕФА завърши 1:1, след като гостите от Испания успяха да изравнят в 90-та минута на срещата.

1:1 е лош резултат за нас. След като не успяхме да си вкараме положенията, няма кого друг да обвиняваме освен нас самите”, призна немският спец след края на срещата.

„Трябваше да отбележим поне още един-два гола, да не говорим, че имахме няколко много добри контраатаки”, продължи той.

„Това е футболът – след като не успяхме да поведем с 2:0, няма нищо нелогично, че накрая бяхме наказани”, коментира още Хитцфелд.