Фиорентина и Рейнджърс вървят към продължение
Фиорентина и Рейнджърс вървят към продължение / netinfo
Отборите на Фиорентина и Глазгоу Рейнджърс завършиха при резултат 0:0 първото полувреме на полуфиналния реванш в Купата на УЕФА.

Пред 47000 зрители, изпълнили стадион Артемио Франки, двата тима с нищо не показват, че могат да си отбележат гол и след резултат 0:0 и в първия мач уверено вървят към продължения.

В 42-ата минута треньорът на Фиорентина Чезаре Прандели направи принудителна смяна, като замени бранителя Марко Донадел със Здравко Кузманович.

Фиорентина: 1. Фрей, 4. Донадел (42 - 22. Кузманович), 21. Уйфалуши, 5. Гамберини, 20. Йоргенсен, 11. Ливерани, 18. Мотоливо, 19. Гоби, 24. Сантана, 10. Муту, 29. Пацини

Рейнджърс: 13. Алекзандър, 3. Уиър, 5. Папач, 24. Куеяр, 21. Броудфуут, 28. Уитъкър, 6. Фъргюсън, 7. Хемдани, 35. Дейвис, 8. Томпсън, 19. Даршевил

Стадион: Артемио Франки, Флоренция, 47000 зрители

Главен съдия: Франк Де Блеекере (Белгия)