Жена от Враца се самоуби
Жена от Враца се самоуби / netinfo
51 годишна жена от Враца се самоуби, като скочи от терасата на третия етаж надома си. От ОДП Враца уточняват, че трагичният инцидент е станал на 18 октомври.