Фалшиви банкноти на обща стойност 50 лева са задържни във врачанското село Вировско, съобщават от ОДП. Парите са попаднали в 79-годишен мъж при извършване на частна търговска дейност.
При разследването на случая е установено, че извършител е 44-годишен мъж от село Върбица. Материалите по преписката са изпратени в прокуратурата, уточняват от пресцентъра на полицията.