414 кражби на електричество са разкрити през последните 3 месеца в разпределителните дружества в Западна България, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ България.
През третото тримесечие на годината са извършени над 8 100 проверки в Северозапада. Констатирани са неправомерно използвани 955 хил. кWh от 195 потребители на територията на електроразпределение Плевен, уточняват от разпределителното дружество.