Крадат ток в Лом
Крадат ток в Лом / netinfo
12 абоната от Лом са се присъединили неправомерно към електропреносната мрежа, съобщават от ОДП-Монтана. Те обитават жилища на улиците ”Страхил Войвода”, “Юнак”, “Елха” и “Физкултурна”. Проверката е извършена съвместно от служители на РПУ – Лом и специалисти от Енергоразпределение-Плевен.