И учителите от Враца на протеста в София
И учителите от Враца на протеста в София / netinfo
100 преподаватели от Враца и 250 от областта участват в протестния митинг в центъра на София, съобщи Емилия Бонева, председател на учителския синидикат на КНСБ за областта. “Не приеха Декларацията ни в Парламента, уточни тя, но колегите са категорични, че няма да се откажат! От 7 години такъв митинг не съм виждала! Ще изчакаме преговорите, които започват в 17 часа, а утре сутрин събираме стачните комитети.”