Двама в ареста заради наркотици
Двама в ареста заради наркотици / netinfo
Задържаха за 24 часа младеж за притежание на наркотици, съобщиха от ОДП Враца. При СПО на 16 октомври е задържан криминално проявения Ю.Е. на 21 години. При обиска в избеното помещение на жк “Дъбника” са намерени и иззети от младежа 49 пакетчета с жълтокафяво вещество, което при тест се оказало хероин. По случая за 24 часа е задържан и 26 г. Д.А. от Враца. Работата по случая продължава.