Безплатен транспорт за  хората с увреждане на 3 декември
Безплатен транспорт за хората с увреждане на 3 декември / netinfo
В понеделник 3 декември по повод Международният ден на хората с увреждания кметът на Враца Тотю Младенов организира безплатно пътуване с градския транспорт за хората с различна степен на увреждане. Те ще могат да ползват автобусите и тролейбусите от масовия градски транспорт безплатно, само срещу предоставяне документ за степен на увреждане.

Споразумението е постигнато с ръководството на фирмите „Тролейбусен транспорт” и „Автобусни превози Враца” и важи за градските линии на масовия обществен транспорт.