Събраха хилядарка на  благотворителен мач
Събраха хилядарка на благотворителен мач / DarikNews.bg, архив

Общо 1000 лева бяха събрани на благотворителен футболен мач, който се игра в Стара Загора в събота. Сумата отиде при сдружение Наш дом - Стара Загора за ремонт на детска площадка в кв. „Самара".

В приятелския двубой на терена един срещу друг излязоха отборите с представители на японското посолство в България и на старозагорци. В отборана нашенците се включиха областният управител Йордан Николов и народните представители от ГЕРБ Живко Тодоров и Иван Колев.

Отборите изиграха две полувремена по 20 минути и завършиха с равен резултат - 10:10. Три от головете за тима на старозагорци отбеляза бившият състезател по футбол Йордан Николов. И изпълнението на дузпи не донесе надмощие за никой от тимовете и крайният резултат остана равен - 13:13.

Рефер на двубоя под Аязмото беше професионалният футболен съдия и старозагорски народен представител Недялко Недялков.