Национали от Шурикен с отличия от Националния фестивал на бойните спортове, преди БП / netinfo

Шест каратеки от КК "Шурикен"- Кюстендил са включени в националния отбор на България за Балканското първенство през месец декември в София - старша възраст, девойки/младежи и жени/мъже до 21 г. През изминалия уикенд, те взеха участие в подготвителен лагер-сбор в София и премериха сили на ХІІ Национален фестивал по бойни спортове, който се проведе в зала "Универсиада".
Емилиян Тасков се окичи със златен медал, при юноши 14-16 г. в кат.+63кг., а Володимир Георгиев - 57 кг. зае трето място. В същата възрастова група, Надежда Димова в категория +54 кг. игра за трето място и загуби със съдийско решение, като по време на срещата беше явно ощетена, информират от клуба. Ванеса Натова спечели сребърен медал при девойките 16 г., кат.-59 кг. При младежи 16-18 години, Велизар Колешански се класира на трето място в кат. -76кг. Джулия Сотирова спечели златен медал при жените, категория -61 кг.