Каратеки от КК Дарис на лагер с националния отбор
/
Борислав Иванов
Националният отбор по олимпийско карате се подготвя на морски лагер в Кранево- 25.08./01.09.2019г. В него участваха юноши старша възраст, девойки, младежи, мъже и жени.
Лагерът беше воден от треньорите в националния отбор Ангел Ленков и Борислав Иванов. Мъжете и жените се готвят за предстоящата Премиер лига в Токио- Япония от 06/08.09., а кадетите и джуниорите за предстоящото Световно първенство по олимпийско карате в Сантяго- Чили, в края на октомври.
Борислав Иванов
На лагера участваха и състезателите на КК"ДАРИС"- Тодор Настев, Николай Христов и Александър Стефанов. Тодор се подготвя за Световното първенство, Николай за Европейското първенство за глухи в началото на ноември, а Александър за предстоящия сезон.
"Един много добър лагер, всички състезатели навлизат в добра спортна форма, предвид предстоящия тежък сезон, всички са здравословно добре", коментира пред Дарик треньорът Борислав Иванов.