Състезание "Бързи, смели, сръчни" в Каварна
Състезание "Бързи, смели, сръчни" в Каварна / Каварна
С много положителни емоции и детски смях премина спортното състезание „Бързи, смели, сръчни“ в Каварна.  В надпреварата взеха участие трите градски градини.

На първо място се класираха децата ДГ „Радост“, които спечелиха с общо 55,5 точки от трите щафетни игри. С разлика  по-малко от една точка втора се класира  ДГ „Здравец“ с 55 т. Третото място зае ДГ „Детелина“ с общ брой точки 52,5.

Състезание "Бързи, смели, сръчни" за малчугани от детските градини организират в Каварна

Сборът от точки се образува за бързина, точност и прецизност. Резултатите бяха отсъдени от компетентно жури в състав: Павел Станчев - началник отдел „Спорт и младежки дейности“, Павел Дюлгерски - специалист в отдел „Спорт и младежки дейности“ и Красимир Гецов - учител по физическо възпитание в СУ „Стефан Караджа“.

Наградите на победителите бяха връчени от зам.-кмета на община Каварна Митко Недев. Община Каварна осигури на победителите купи и медали. Всички участници получиха грамоти и материални подаръци.