Зрелищно реми между Ланс и Марсилия
Зрелищно реми между Ланс и Марсилия / netinfo

Отборите на Ланс и Марсилия сътвориха истинско шоу за феновете, завършвайки 3:3 в дербито на 29-ия кръг на френската Лига 1.

Гостите от Марсилия успяха да поведат с 2:0 след две попадения само в рамките на четири минути. Резултатът откри младата надежда на френския футбол Самир Насри в 25-ата минута, а в 29-ата Бруно Шейру покачи на 2:0. Това развитие на събитията не стресна домакините, които започнаха да търсят попадение и успяха да го реализират в началото на втората част. Надеждите на Ланс върна Малуда в 55-ата минута.

Голът даде импулс в играта на домакините и в 66-ата и 73-ата минути тимът на Ланс стигна до пълен обрат в срещата. Все пак опитният отбор на Марсилия се добра до точката благодарение на Джибрил Сисе, който бе точен в края.

Така Марсилия запази четвъртото си място в подреждането, докато тимът на Ланс продължава да бъде застрашен от изпадане.