Бразилските фенове недоволни от националите
Бразилските фенове недоволни от националите / netinfo
Въпреки че Бразилия записа две поредни победи и се класира за¼-финала на Копа Америка, феновете на „кариоките” са притеснени от начина, по който играе тимът на Дунга.

Бразилия показа слаба игра в трети пореден мач при измъчената победа с 1:0 срещу Еквадор в сряда.

„Бразилия е смешна, но побеждава и продължава напред”, гласи заглавието в четвъртък на един от най-четените вестници в страната „фоля де Сао Паоло”.

Победният гол срещу Еквадор вкара Робиньо от дузпа през второто полувреме, като по този начин помогна на шампионите от предишното издание на турнира да се класират на второ място в група Б след Мексико.

„Разочароваща Бразилия би Еквадор със слаб футбол”, гласи заглавие в друг известен бразилски вестник.

„Селесао” ще играе срещу Чили в събота в¼-финал от надпреварата. Странният регламент на турнира среща двата отбора, които играха един срещу друг и в груповата фаза. Бразилците спечелиха преди броени дни с 3:0 след хеттрик на Робиньо.

Селекционерът на националния отбор няма възможност да разчита на най-големите си звезди Роналдиньо и Кака, които предпочетоха да прекарат по-дълга почивка, вместо да играят във Венецуела.