Роджър Уотърс ще пее с 15 български деца на концерта си през август в София, обявиха организаторите от Sofia Music Enterprises. Британският музикант от легендарните Pink Floyd ще представи спектакъла си The Wall на 30 август 2013 на националния стадион "Васил Левски".
Във всяка страна, в която представя The Wall, Уотърс кани 15 деца на сцената, с които заедно изпълняват класическата Another Brick in the Wall. Вече се подбират малчуганите, които ще имат възможност да пеят и танцуват редом до легендарния музикант. Не е нужно децата да имат добри певчески и танцови умения, за Уотърс по-важно е да усети техния ентусиазъм, подчертават българските организатори.
Музиката в The Wall включва вариации на Another Brick in the Wall, както и композиции като Comfortably Numb, Mother и In the Flesh.