Отборът на ЦСКА е на финал в турнира за Купата на България. "Червените" изиграха отличен двубой и надделяха над Лудогорец с резултат от 2:1 като гост в мач-реванш от 1/2-финалите в турнира, пише gong.bg.

Енрике Рафаел откри резултата още в третата минута, а в 36-ата Георги Йомов удвои. В 73-ата минута резервата Елвис Ману върна едно попадение за домакините, което обаче се оказа недостатъчно. В края на срещата бяха раздадени и три червени картона за Алекс Сантана от Лудогорец и за Иван Турицов и Любослав Пенев от ЦСКА.

Първата среща в София завърши 1:1 и с общ резултат от 3:2 "червените" си подпечатоха мястото във финала за Купата, който ще се играе на 19 май. Съперник на столичани ще бъде тимът на Арда, който се справи със Славия.