Трима ученика от 4-ти и 5-ти клас от с. Габаре откраднаха 400 м. кабел от електрическа инсталация в сградата на бившето читалище в с. Върбица, съобщават от Областна дирекция "Полиция" във Враца.
Децата са обгорили и продали кабела на 51-годишен свой съселянин. Щетата е на стойност около 600 лв., уточняват от ОДП.