Топлофикация Враца не е ощетявала клиенти
Топлофикация Враца не е ощетявала клиенти / netinfo

"Топлофикация" Враца е подала писмено възражение срещу наложеният й от Държавната комисия за енергийно и водно регулиране акт за 20 хил.лв. за нарушаване на лицензията, съобщи гл. инжинер Кремен Георгиев. 

"Акта е издаден заради липсваща във фактурите информация, с каквато фирмата реално не разполага. В него изрично се посочва, че няма нанесени имуществени вреди на граждани, каза още Кремен Георгиев.

Проверката на фирмата бе извършена в началото на март, след подадени 140 жалби на граждани, заради високи сметки за м. декември.

От "Топлофикация" ще отговорят писмено на всички подадени оплаквания.