Седмица посветена на безопастността на пътя
Седмица посветена на безопастността на пътя / netinfo

Дарик радио се включи в националната кампания за безопастността на движението по пътищата "Обади се като стигнеш", която стартира днес и ще продължи до 27 април. По този повод в ефира на Дарик ще се излъчват интервюта с известни личности относно безопастността на пътя.

През тази седмица ОДП във Враца ще изнесе данни за констатираните нарушения от водачи употребили алкохол и пътно-транспортните произшествия извършени от пияни шофьори.

Областният съвет на БЧК във Враца се присъединява към кампанията , като посвещава седмицата на младите участници в пътното движение, като особено уязвима група при подобни инциденти.