Приключи срока за участие в конкурс
Приключи срока за участие в конкурс / netinfo
Над 100 фотографии от цялата област са пристигнали до момента за участие в конкурса за манастирите във Врачанско, обявен от народния представител от НДСВ Христина Христова. Конкурсът е част от проект, който цели представяне на  българското историческо наследство в Европейския парламент.

Според областния управител д-р Антонио Георгиев най-често сниман е Черепишкия манастир, а най малко фотоси са събрани от Долнобешовишкия “Архангел Михаил”. Срокът за фотографиите изтича днес в 17 часа. Резултатите ще бъдат обявени на 23 април, когато ще стане ясно кои са двамата участника, спечелили първите места. Те ще пътуват до Брюксел за представяне на изложбата.