Откраднаха апаратура от мобилен рентген
Откраднаха апаратура от мобилен рентген / netinfo

Кражба на медицинска апаратура от мобилен рентген е била извършена между 9 и 16 октомври, съобщават от полицията. Специализираният автомобил, в който се е намирала апартурата е бил паркиран в двора на Областния диспансер за пневмо-физиатрични заболявания със стационар - Враца. Кражбата е била установена от главната сестра, която подала сигнал в полицията вчера сутринта. Кражбата е извършена, след като е разбита вратата на автомобила. Нанесената щета е в процес на изясняване. Случаят се разследва.