Извънредно заседание свиква Общинският съвет - Враца днес. В дневния ред са предвидени две точки:
1.Ползване на годишен отпуск на Председателя на ОбС-Враца.
2.Вземане на решение от Общинския съвет, в качеството му на орган, упражняващ правата на Общината в търговските дружества, за упълномощаването на представител на Община-Враца за участие в общото събрание на МБАЛ Христо Ботев гр. Враца, като дружество с общинско участие.
Заседанието ще се проведе в салона на кино „Метропол" от 14 часа.