Хванаха двама взломаджии
Хванаха двама взломаджии / netinfo

Двама криминално проявени извършители на множество домови кражби е задържала полицията в Козлодуй. След проведено разследване са разкрити и задържани В.М. на 39 години от село Лехчево и 19-годишния Т.Б. от Манастирище.

От края на миналия месец до сега те са откраднали от къща в село Манастирище битова техника за около 1500 лева. От друга къща в същото село крадците са задигнали техника за 1700 лева, а от дом в село Лехчево - вещи за 800 лева.

След първата кражба извършителите са били разкрити, а вещите намерени и иззети. Тогава по-младият престъпник е бил задържан за 24 часа, а другият се е окривал от органите на реда.