/ Добри Атанасов
Юношите старша възраст на Черно море записаха рагромна победа в третата си контрола от предсезонната подготовка. “Моряците” на Мартин Христов удариха тима на Арджеш Румъния със 7:1 на стадиона в Оброчище, съобщава официалният сайт на клуба. За тима на варненци участие взеха таланти, родени след 2001 година.

"Морето" стартира с победа в здрав мач

Черно море стартира срещата ударно и до почивката водеше в резултата с 3:0 след попадения на Велислав Василев, Балю Балев и Христо Янков. През втората част Тугай Неджет реализира хеттрик, а един гол добави Кристиан Парашкевов. Почетното попадение за румънците падна при резултат 4:0.

В първите две контроли “моряците” отстъпиха на представителния тим на Добруджа с 0:3 и победиха третодивизионния Нови Пазар с 1:0.

Ясна групата на "Черно море" за мача с "Ботев" Враца

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Иван Иванов, Кристиан Парашкевов, Александър Александров, Мердин Адем, Павел Георгиев, Христо Янков, Балю Балев, Велислав Василев, Емре Тефък, Тугай Неджет.