/ Добри Атанасов
"Спартак" завърши наравно със "Септември" Тервел - 2:2 като гост, в мач от III кръг на първенството в Североизточната трета лига.
 Домакините поведоха с 2 гола в 24-та и 45-та минута, но "соколите" изравниха през второто полувреме.
Головете за "Спартак" реализираха Валентин Веселинов (48) и Васко Боев (77 - дузпа, за нарушение срещу Ивайло Русев).

Съставът на "Спартак": Иван Атанасов, Александър Йовчев, Боян Илиев, Иван Великов, Стефан Иванов, Милен Николов (46 - Тодор Маринчев), Васко Боев, Илиян Неделчев (34 - Даниел Димитров), Валентин Веселинов, Ивайло Русев, Десислав Дяков (46 - Иво Михайлов).

В следващия IV кръг на първенството в Североизточната трета лига "Спартак" е домакин на "Ботев" Нови пазар.