Цветомир Димитров вкарва първия гол за "Мания"
Цветомир Димитров вкарва първия гол за "Мания" / Национална лига футзал
„Черно море Мания“ победи „Локомотив“ с 9-3 в мач от 10-ия кръг на Национална лига футзал „Развитие КДА“.  Почивката в мача дойде при резултат 2-2, след като Цветомир Димитров бе открил за „Мания“, а Николай Иванов бе изравнил, за да си разменят по още едно попадение двата тима чрез Петър Радев и Явор Конов.
През вторите 20 минути  паднаха два пъти повече голове-7 в мрежата на „железничарите“ и 1 в тази на „Мания. За отбора на Пламен Стойков се разписаха Валентин Василев-3, Тони Атанасов-2,  Младенов и Радев, а за „Локото“ вкара Конов. В 37-ата Николай Иванов пропусна дузпа.

„Черно море Мания“ – „Локомотив“ Вн 9-3 (Димитров  4, Радев  11,30, В. Василев  22,23,40, Атанасов  26,36, Младенов 32; Иванов 7, Конов 11, 30)
Съдии: Траян Енчев, Калоян Кирилов
Времеизмерващ: Ивалин Веселинов
Делегат: Симеон Христов