В отсъствието на Бакари се очаква отново Кузма да води атаката на Морето
В отсъствието на Бакари се очаква отново Кузма да води атаката на Морето / Добри Атанасов
„Черно море“ гостува днес на „Литекс“ в четвъртфинален двубой от турнира за купата на България по футбол. Мачът е с начален час 17:30. Волен Чинков е определен за главен рефер, а Пламен Тодоров и Николай Георгиев ще са негови асистенти.  Четвърти рефер е Рюстем Карагерен, а съдийски наблюдател Йордан Сталев.
Групата на Черно море: Емил Михайлов, Войтех Шром, Михаил Венков, Мартин Костадинов, Пламен Николов, Траян Траянов, Ондрий Сукуп, Стефан Станчев, Георги Илиев, Тодор Паланков, Даниел Георгиев, Александър Цветков, Николай Минков, Пируло, Марек Кузма, Иван Коконов, Борислав Балджийски и Валентин Йосков.