"Морето" записа 11 мач без победа на "Тича"
"Морето" записа 11 мач без победа на "Тича" / ПФК Черно море
Отборът на "Черно море" записа домакинска загуба с 0:1 в мач от 26-ия кръг на Първа професионална лига.Варненци вече удължиха серията на 11 мача без победа у дома.
Ето как официалният сайт на "Черно море" проследи по-интересните моменти от мача:

Първата по-сериозна опасност бе пред вратата на “моряците”. След центриране от корнер Димо Бакалов стреля с глава, а топката премина над напречната греда. Н`Донгала пробва да изненада Милина с изстрел от разстояние, но вратарят спаси.

След центриране от корнер в 29-ата минута топката попадна в Буна, който реализира с шут от границата на наказателното поле.

В 38-ата минута Мариян Огнянов центрира отляво към Н`Донгала, който не успя да улучи добре топката и стреля в аут.

В 41-вата минута Мехди Фенуш, финтира няколко бранителя на гостите, влезе навътре в наказателното поле и стреля, но над напречната вратата.

След почивката "Черно море" установи тотален превес. В 79-ата минута Н`Донгала центрира отдясно първо Минчев, а после и Кузма се разминаха с топката.

Между 87-ата и 88-ата минута Димо Бакалов бе изгонен с два жълти картона, като първия бе за бавене на играта, а вторият, след като задържа на Жоро Илиев.

Съставът на "Черно море": 88. Макенджиев, 6. Цветков, 9. Фенуш (69 – 77. Марек Кузма), 10. Василев, 17. Костадинов, 18. Зехиров (54 – 99. Кики), 21. Илиев, 22. Огнянов (74 – 90. Минчев), 23. Хасани, 27. Димов, 38. Ндонгала