Берое отпадна от турнира за Купата на България
Берое отпадна от турнира за Купата на България / beroe.bg

Футболният тим на Берое приключи с участието си в турнира за Купата на България. Старозагорци отстъпиха с 0:1 на Лудогорец в среща-реванш от осминафиналите на надпреварата. Така с общ резултат 2:2 и гол повече на чужд терен тимът от Разград продължава защитата на трофея.

Единственото попадение отбеляза Кишеда още в 8-та минута. В 14-та Берое остана с човек по-малко след втори жълт и съответно червен картон на новото попълнение на тима Владимир Боровский.

"Можем да съжаляваме само за отпадането си, за нищо друго. Въпросът за червения картон е излишен. С 10 човека от 10-та минута за какви планове може да говорим въобще. Нямаме претенции за картоните на съперника" коментира пред Диема наставникът на Берое Петър Хубчев.