Два гола 8 години след последния мач на Градския стадион в Разград
Два гола 8 години след последния мач на Градския стадион в Разград / netinfo

С победа на домакините завърши първата футболна среща на Градския стадион в Разград, след като там не са се играли мачове от 8 години.

На ремонтирания с 110 000 лв. от общинската хазна стадион "Разград 2000" посрещна в контролна среща "Рапид"-Дивдядово. Входът за зрители бе свободен. Обмисля се за следващите домакински срещи билетчето да струва 1 лев.

Резултатът в мача откри в 43-та минута Юлиян Ангелов, вторият гол за разградчани отбеляза Траян Бебров. Крайният резултат от срещата "Разград 2000" - Рапид Дивдядово е 2:0.

Два гола 8 години след последния мач на Градския стадион в Разград
netinfo

Преди началото на мача всички футболисти на домакините бяха представени пред публиката. За предстоящия сезон треньорът Росен Маринов ще разчита на четири нови попълнения: 19-годишният десен защитник Теодор Дечев, 19-годишният опорен халф Росен Неделчев, 23-годишният нападател Юлиян Ангелов - Жардел, и тримата от "Аристон"-Русе и на Сюлейман Шакиров, на 23 години, от "Скрита сила"-Мъдрево.

Два гола 8 години след последния мач на Градския стадион в Разград
netinfo