Търсят се фирми за почистване на сградата на областна администрация и граничните пунктове Гюешево и Олтоманци
Търсят се фирми за почистване на сградата на областна администрация и граничните пунктове Гюешево и Олтоманци / Дарик радио,архив


Областният управител Виктор Янев е открил процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Дейности по почистване и поддържане на стопанисвани от областния управител Кюстендил сгради и прилежащата им площи, снегопочистване и опесъчаване на основни пътни платна на ГКПП „Гюешево" и извозване и депониране на натрупани снежни маси на ГКПП „Гюешево" и ГКПП „Олтоманци" на територията на Кюстендилска област за 2015 година, обособени в три позиции".

Първата позиция е за почистване на сгради и прилежащата им площи, стопанисвани от Областния управител на Кюстендил.
Почистване на работните и санитарни - битови помещения, както и прилежащите им коридори, фоайета, междуетажни площадки и стълбища (етажи I-VI вкючително) в административна сграда на Областна администрация Кюстендил, ул. „Демокрация"44.
Почистване на обекти за обществено ползване санитарно-битови сгради, както и прилежащите им площи, находящи се в зоните на ГКПП Гюешево и ГКПП Олтоманци.
Втората позиция е за дейности по снегопочистване и опесъчаване на основни пътни платна на ГКПП „Гюешево" за 2015г.:
Третата е за дейности по извозване от основните пътни платна и депониране на натрупани снежни маси извън зоните на ГКПП-ве Гюешево и Олтоманци на територията на област Кюстендил.