Миньор- Бобов дол излъга с 2:1 Велбъжд
Миньор- Бобов дол излъга с 2:1 Велбъжд / netinfo

"Миньор"- Бобов дол победи с 2:1 "Велбъжд", в първия кръг от Югозападната "В" група. Точен за домакините още във 2- та минута бе Тодор Владимиров, втория гол за "Миньор" падна след ъглов удар и "меле" в 58- та минута, а гола за кюстендилци вкара в продължението Ивайло Иванов.

Последната четвърт от мача, "Велбъжд" игра с човек по- малко, след като Ивайло Странджов се контузи. Той получи аркада, след борба за висока топка.

Старши треньорът Росен Илков започна срещата с- К. Кирилов, Адр. Бачовски, Р. Петров, Ив. Странджов, Ив. Иванов, К. Мицов, Вел. Мирчев, К. Христов, Адр. Игов и М. Подвързачов. През първото полувреме на мястото на младоженецът Кирил Христов влезе Бисер Методиев, а през втората част Рад. Джогански замени Адр. Игов и Калин Стаменов игра на мястото на Росен Петров.

В неделя "Велбъжд" посреща "Чепинец"- Велинград.