Клуб Цвети Кирилова с отличия от международния турнир Нови звезди
Клуб Цвети Кирилова с отличия от международния турнир Нови звезди / Личен архив, bgatletic.com

Две състезателки на клуба по лека атлетика "Цвети Кирилова"- Кюстендил бягаха на финала на 200 метра на 36- тия международен турнир "Нови звезди". По- опитната Силвия Димитрова спечели бронзов медал, с време 25, 49 сек., а талантливата девойка Никол Стамболийска е 4- та, с 25, 71 сек. Победителка стана Надежда Рачева от КЛАСА, с 24,99 сек. В същата дисциплина, кюстендилката Снежина Стоянова даде 16- и резултат- 28, 63 сек. Стоянова бяга и на спринта на 100 м., където също е на 16- то място.
Силвия Димитрова спечели сребърен медал на 400 метра, с време 56, 14 сек., като бе изпреварена от друга възпитаничка на треньора Цветелина Кирилова- Николина Николова, която бяга за 55, 83 сек.

Клуб "Цвети Кирилова" с отличия от международния турнир "Нови звезди"