Янтра загуби за четвърти пореден път
Янтра загуби за четвърти пореден път / netinfo

Отборът на “Янтра” Габрово записа четвърто поредно поражение във всички състезания след като загуби във Враца от лидера в Северозападната “В” футболна група “Ботев”.

Въпреки добрата игра,която показаха младите габровски футболисти,домакините стигнаха до трите точки след два гола на Ивайло Данчев, който се разписа в 45' и 61' минути. Точен за "Янтра" в двубоя бе халфът Николай Банов в 82 мин.

След тази загуба "Янтра" се свлече на 6-то място в класирането с актив от 23 точки.

Начело в групата на Северозапад продължава да е отборът на "Ботев" Враца с 40 спечелени точки. Ето и всички резултати от кръга:

XIV кръг

Бали(Дебелец) - Чумерна (Елена) 2:1,Ситомир (Ник.) - Ботев(Димово) 3:0,Мария Луиза (Лом) - Академик (Св.) 5:2, Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна) 4:1, Левски 2007 (Левски) - Павликени 0:0,Ботев (Враца) - Янтра (Габрово) 2:1, Гигант (Белене) - Сторгозия (Плевен) 2:0,Бдин (Видин) - Локомотив (Г.Оряховица) 2:0.