Младеж се самоуби на Моста в Бургас
Младеж се самоуби на Моста в Бургас / снимка: DarikNews.bg, Бургас - архив

Младеж скочи в бурното море от Моста в Бургас. От полицията призовават гражданите да проверят своите близки, тъй като все още не е ясна самоличността на самоубиеца.

Осемнадесетгодишно момиче отишло да снима бурните вълни на Моста в Морската градина. Там срещнало младеж на видима възраст между 20 и 25 години, висок около 170 сантиметра, който заявил, че е на мястото, за да наблюдава стихията.

В този момент патрулираща двойка от жандармерията видяла двамата и им заповядала да се приберат от Моста. Девойката се подчинила на указанието и тръгнала към брега, но младият мъж се отдалечил към средата и скочил във водата.

От полицията призовават всички бургазлии да проверят своите близки на тази възраст, за да може да бъде установена самоличността на самоубилия се младеж.

Други новини от Бургас