Среща на инициаторите на протестното писмо до ЧЕЗ ще се проведе днес в община Враца. Кметската управа, представители на бизнеса и жители на града ще обсъждат бъдещите си дейдтвия.
Срещата е наложителна, тъй като реакция от страна на ЧЕЗ след протестното писмо и поканите за разрешаване на създаденото положение няма, каза кмета инж. Тотю Младенов.