Пътен инцидент изпрати двама младежи в болницата
Пътен инцидент изпрати двама младежи в болницата / netinfo

Двама са пострадали при катастрофа станала тази нощ в Монтана, единият от ранените е с опасност за живота. Инцидентът е станал тази нощ около 3:30 часа, когато 26-годишният водач Н.С. на "Фоксваген Голф" е изгубил контрол върху колата и се е блъснал в декоративен цветарник. По-тежко ранен е неговият спътник  - 29-годишен мъж с инициали А.Д., който е с опасност за живота. Екип на пътна полиция е установил, че водачът е лишен от правоуправление поради употреба на алкохол. По случая е образувано досъдебно производство в РУ МВР Монтана.